Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatallerror

    addikt

    amennyibe kerül 1 ilyen tv annyiból néhány meccsre is kilehet menni és azért élőben csak jobb ;] wimbledonban meg bőven ott lehetsz mind a 2 hétben :DDD

    don't tell me what i can't do!

  • fatallerror

    addikt

    válasz Chibass #8 üzenetére

    józan eszed vedd elő :DD a filmek 2k-sak (nálunk inkább ekkora) v 4k-sat a mozikban, na most azt akkora vászonra kivetítve nyilván nem lesz olyan éles mint otthon az 55"-es tv-den a fhd :K

    sok embertől hallom ezt h fúj milyen a kép a moziban, otthon jobb fúúúúj... csak hát buták mint állat :]
    szerencsére én elkerülöm az ilyeneket mert nem tudnak angolul én pedig ha lehet felirat nélkül nézem a filmeket eredeti nyelven (nyilván ha francia, japán stb az eredeti nyelv akkor felirattal xD )

    #9) elefant: mi az h nem jársz moziba? hol nézed meg akkor a filmeket? :DDD tudod kibírja kivárni a blu-ray megjelenést 1 chris nolan filmnél például, na meg azt sok emberrel a legjobb megnézni premierkor :K na meg mellesleg vannak 1x nézős filmek amik 1 mozijegyárat megérnek de 5-6-7 ezret később megvásárolva nem...

    [ Szerkesztve ]

    don't tell me what i can't do!

  • fatallerror

    addikt

    válasz BalaNce87 #15 üzenetére

    szerintem senki sem a minőségért jár (bár a mom park 1es termében a 24 csatornás hangcuccra már nem lehet azt mondani h fülbántóan kopogós a mélye meg recsegősek a párbeszédek).
    én egész egyszerűen idegrohamot kapok attól ha nem láthatom a várt filmet a lehető leghamarabb :DDD
    a nagy filmek nem szoktak csúszni de a kisebbek igen hála a sok torrentmakinak az országban akik inkább megnézik ótvarszar kézikamerás v kilopott minőségben minthogy kimozduljanak a szobából, szerdai jegyre mindenkinek telik néhány havonta szóval nem a jegyár a gondjuk hanem h lusták meg antiszocok.
    na tehát ha ez fenn áll és mondjuk annyit csúszik h már közel a blu-ray megjelenés akkor én se mindig megyek el moziba de ez ritka talán 2x fordult elő az elmúlt 1,5 évben. illetve aminél kételyeim vannak ott megvárom az első hétvégét és ha pár10ezer szavazattal még 7.0 felett van akkor megnézem, ha alá megy itthon sem érdekel :D nem nézek meg szarokat xD

    valahol totál középen a hátsósorokba kell ülni és akkor kielégítő a kép is egyébként

    #19) dchard : ja az imax frankó csak oda nem tudok menni mert mindig szinkronosak a filmek :(

    #20) raper : így van a magyar közönség nyomorék, koncertre is elutazom nyugatra (elég bécsig az a legközelebbi és oda járnak a kedvenceim míg szerencsére ide nem). fogalmuk sincs az egészről mert else hiszem h ennyire nem tudnak angolul a magyarok. tudnám akkor hogy hallgatnak zenét ha gőzük nincs a lyricsről :F

    [ Szerkesztve ]

    don't tell me what i can't do!

  • fatallerror

    addikt

    válasz nubreed #23 üzenetére

    ilyen a magyar, elég ha felpattansz a metrora 1 kis szagmintát venni :DD passz, én csak a mom parkba járok ott az 1esben a hang és a kép is jó, e17 a helyem általában :K dedikált helyem, legjobb az akusztika ott és a vászontávolság is :DD de persze lehet élesebb a kép :B

    az az igazság h eredeti nyelven a mom parkban csak este van tömeg, napközben kényelmes (értsd fél terem premierkor). többnyire külföldi diákok ezek tehát nyugati közönséget kapok :DD ők nem telóznak meg ilyenek. popcorn jelen van DE megeszik a trailerek alatt :DDD szóval jó környezet tiszta emberekkel :D

    nem, írtam ha kételyeim vannaka trailerek, plot alapján :K van h a plot jó de kétely az van akkor megvárom h kinek hogy tetszett. általában amit a többség szeret azt én is. imdb top 250ből mindent láttam ami plot alapján érdekelt és nem igazán volt ott rossz film szóval ez ilyen egyéni dolog h amit a többség szeret azt én is, volt már vakteszt h nem láttam értékelést és jól osztályoztam :DD
    de tudnom kell h milyen kb a film mert nem akarok úgy járni h beülök és jááááááááááááj :DDD
    ritkán járok így.

    don't tell me what i can't do!

Új hozzászólás Aktív témák