Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz C4mp3r #14 üzenetére

    Ebből csak azt tudtam leszűrni, hogy pocsék az angoltudásom, tehát akkor ne nagyon próbálkozzak idézetekkel. Innentől meg kvázi értelmetlen akkor vesződnöm, mert a hírek elsősorban (mindig) angol site-okon jelennek meg és a többségük nyilatkozatokat közöl, jóformán. Ha meg magyar oldalakról szerzem a híreket, akkor meg majd kapom az olyan cifra emaileket, hogy egy beképzelt pöcs vagyok, mert moderátornak képzelem magam és, hogy a gamers365-ről mindenki tud lopni...

    A quicker tudom, hogy gyorsabbat jelent, csak nekem nem állt össze a mondat úgy. Bár ezen már nem csodálkozom.

    @Chapel: jó, hát elnézést kérek. Csak kicsit elkeserít, hogy kb. csak ellenséges reakciókat vált ki irányomba egy ártalmatlan hír, amibe azért én időt öltem annak ellenére, hogy tudom, nem vagyok tökéletes, de minden tőlem telhetőt beleadtam.

    @oric: ne vedd magadra, jó magyar szokás, hogy a leggyengébb láncszem alapján ítélnek meg egy társaságot.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák