Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • C4mp3r

    addikt

    válasz Mister_X #23 üzenetére

    ez nagyon nemes es ertekelendo dolog, hogy a szabadidodet aldozod az oldalra mindenfele ellenszolgaltatas nelkul, de el kellene dontenie a vezetosegnek, hogy milyen kaliberu a site. Ha komoly, szakmai lap, akkor egyszeruen az ilyen dolgok sajnos nem fernek bele. Ha csak egy blog-szeru dolog amit mindenki szerkeszt kb mint a logout akkor azt mondom jol van nem tanult mindenki ujsagironak, belefer.

    en nem szeretnem letorni az ambiciodat sem a kedvedet elvenni, de legalabb egy lektor megnezhetne a dolgokat, mielott kimegy, hogy ne az olvasok javitsak ki, mert ez kb index szinvonal. ott amit nem tudnak rendesen leforditani kihagyjak vagy hulyeseget fordit es a hozzaszolasokban javitjak, egy par ora mulva kesz a szoveg forditasa a felhasznalok altal.

    ha mar beleolod az idoded, akkor csak egy kicsivel tobbet kellene, hogy ha megirtad atolvasod, megmutatod valakinek stb, es maris sokkal jobb lesz :) a kritikat pedig illik tudni kezelni, szerintem senki nem volt veled ellenseges en is probaltam ramutatni szerintem gyengebb dolgokra; az meg hogy mikent kezeled ezt csak rajtad all.

Új hozzászólás Aktív témák