Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz mepet #198 üzenetére

    Az a baj hogy én egyáltalán nem játszom soha online, így csak single esetében vagyok biztos azokban amiket leírtam, de ott biztos. Hogy mi van az ilyen csgo - knál azt nem tudom :)

  • b.

    félisten

    válasz mepet #198 üzenetére

    A második esetben nem látod meg hamarabb az ellenséget pont ez a lényege a dolognak.
    Igazából egy 60 hz-s monitornál 300 FPS nél 5 képkockából egyet rajzol ki teljes egészében a monitor illetve látod az egyik képkocka alsó részét majd a következő képkocka felette lévő 20 % részét és így tovább felfele haladva a képnél,töredezve és mindíg elcsúszva. egy fejlövésnél 5 képkocka hátrányban vagy folyamatosan.Ez a legjobb esetben is 16 ms hátrány egy 60 Hz-s monitoron.
    magyarán ez sokkal rosszabb eredményt hoz a pontos célzás szempontjából, mint a 144 HZ /144 FPS és az a + 1-2 ms inputlag.
    A fenti dolog ez a kép töredezettség az általad említett 300 FPS / 60 Hz dolognál annyira extrém különbség , hogy nehezen fogsz belőle a szemeddel bármit is, de az egész úgy folyamatos, hogy közben soha nem látod a valódi kirajzolásra ítélt képkockát.
    Próbáld meg levenni mondjuk 120 FPS -re a max FPS-t és akkor meg fogod látni miről beszélek, mert ott fél kirajzolt képekből áll össze az egész kép és jobban látszik a töredezettség.
    nekem most egy Freesync 144Hz monitorom van de GF kártyával, magyarán sima 144 Hz monitorként használom jelenleg, nem működik vele a változó képfrissítés.
    COD WW2 van 144 FPS re bekorlátozva és lebutítva úgy hogy ne droppoljon be alá. Ez is baromi látványos volt a 60 Hz-hez képest, a változó képfrissítésnél meg tudnék akár kicsit nagyobb látótávolságot is kihozni és akár 165 Hz-t rátolni. Eleinte nagyon zavarta kivasalt kép, akkor fogtam fel hogy mit is jelent ez az egész mikor először leültem elé.
    természetesen Adaptiv sync-et meg mindenféle egyéb syncet ki kell kapcsolni alatta.
    Én a felettem lévő kommentelővel ellentétben pont, hogy a G-syncet tartom jobbnak mégpedig azért amit Balika leírt.
    20 % körüli droppot vígan kivasal még a gsync mindenféle észrevétel nélkül, sőt ilyen esetben , mint a tied, akár még többet is .

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • TTomax

    nagyúr

    válasz mepet #198 üzenetére

    Pedig nagyon egyszerü...

    1., Átlagos játékos jobb géppel,nem az eredmény érdekli hanem a játék.

    2., A maximalista aki 6-8órát ez,(igen,nem játszik mert ez már munka),tipikusan az a játékos akiröl sokszor el se tudod dönteni hogy csal-e vagy sem,mert ahogy kinéztél a sarkon,már csuklasz is.Egyébként ezeknél a játékosonál már a 240Hz a nyerö,és még képaránnyal is játszanak igen sokszor mindezt a monitor nativ felbontása alatt,custom cfgvel,minden grafikai ficsört kikapcsolva.

    Döntsd el melyik akarsz lenni,és ezek szerint válassz...

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák