Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    A nagyon segítőkész linuxos társadalom felé összefoglalnám az eddig itt leírtakat.
    Eddig 4 disztrót használtam. Ha megakadtam, a disztró specifikus oldalain és fórumain próbáltam segítséget kereseni, linuxmint.hu, manjaro.org, archwiki, debian.org.
    Én vagyok a hülye.

    A gyári szoftvereken kívül kb. 10 szoftert használok és egy szkennert meg egy nyomtatót,
    én vagyok a hülye,
    Ezt a 10 szoftvert több hetes procedúrákkal tudtam használatba venni,
    én vagyok a hülye.

    A Samsung nyomtatómmal havi 20 oldalt nyomtatok, és nem vennék helyette egy kyocerát,
    én vagyok a hülye.

    A gyári csomagtelepítők több esetben csődöt mondtak, az itt elhangzottak viszont egyöntetűen állítják hogy a linux csomagtelepítőjénél jobb a földön nincs, majd miután azok elhasalása után a konzolhoz nyúltam,
    ezért is én vagyok a hülye.

    Minden oldalon a konzolos babrálások 80%-a sudoval operál, én is így tettem,
    én vagyok a hülye.

    Egy 4 hetes Debian telepítést a fenntebb leírt szoftverek telepítésével állítólag már teljesen ELBASZTAM, erre megoldásként az újratelepítést javasolják. Egy 4 hetes rendszeren. Ez nem a Winen szokás?
    Pardon, megint én vagyok a hülye.

    A debian ezzel foglalkozó oldalán leírtakat követve, a samba telepítése az első parancsnál lukra futott,
    én vagyok a hülye.

    Ne használjak Manjarot mert az nehéz. Ne használjak Debiant mert bár az itt leírtakból azt olvastam ki hogy annak a legjobb a csomagtelepítése,
    rá 30 hozzászólással később azt olvasom hogy a Debian hisztis és érzékeny a csomagtelepítőre meg a függőségekre.
    Itt is biztosan én szenvedek értelmezési zavarban, ennek egyenes következménye--->
    én vagyok a hülye.

    Nagyon szépen köszönöm az építő hozzáállást, legalább tudatosult bennem a nyuszikás vicc lényege, teljesen mindegy mit és hogyan csinálok, én csak hülye lehetek.

Új hozzászólás Aktív témák