Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolverine

    félisten

    válasz Sianis #26 üzenetére

    Én még koncertre sem járok, a rockot sem szeretem, viszont 10 éve hosszú hajam van :DDD komolyan sosem gondoltam a levágatására...

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

  • escie

    őstag

    válasz Sianis #26 üzenetére

    hat, kivanom neked, hogy 20-30 ev mulva is olyan hajad legyen, hogy hosszura hagyhasd.
    nekem a remek kis kopaszodas miatt kellet megszabadulnom a hosszu hajtol hat ev utan. meg untam is mar, pedig nem volt macerasabb sokkal. kicsit tobb ido mig szarad, jobban latszik, ha koszos, de heti 10 percenel tobbet nem vett el az eletembol. most 5mm-es van, nagyon praktikus, es igy is jol erzem magam.
    azt mondjak, van no, aki szereti a kopaszodo pasikat.
    hat, hmm, a franc egye meg a kopaszodast! :DDD
    (ezzel a csurka dologgal mar en is megjartam pesten, meg a dunantulon. sok helyen nem ismerik ezt a szot.:) )

    --
    emlekeztek, volt regebben errol topik, meg a ph-idoszakban. olyasmi volt a cime, "miert van minden negyven koruli nonek csirke rovid haja"? remelem jol ideztem. :D
    most fogok kapni a pofamra, de ez olyasmi dolog is lehet, mint amikor a faszik sorhasat novesztenek, vagy egyeb eligenytelenedes. van ferj, van gyerek, minek mar szepnek lenni?!
    no, persze olyan is lehet, hogy a noknek is biztos valtozik a hajuk a korukkal, es mar nem olyan jol allna a hosszu.
    egy masik dolog, ami ebben kozrejatszhat, az a hulye powerwoman kaszt megjelnese. hatalomhoz jutnak, ferfiasodnak, es johet a nadragkosztum(bloe!) meg a rovid haj. ezt az esetet birom a legkevesbe toleralni.

    lanyok, nok, asszonyok! legyen hosszu a hajatok, es hordjatok tobbet szoknyat, mert ugy vagytok szepek igazan! :)

    [ Szerkesztve ]

    I'm back, baby!

Új hozzászólás Aktív témák