Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz DanielLong #20 üzenetére

    Nem, ezzel azt akartam mondani, hogy beleteszi mindkettőbe. Mint ahogy azt már meg is tette, nem egyszer.

    Vagy virágnyelven azt, hogy a GPW-n még jópár grammot lehetne spórolni, kb. ha a fele műanyagot kihagyják, ami belül van. Meg 30+ csavar helyett van mittudomén nyóctíz. RGBsekő. A jobb oldalra nekem nem kellenek gombok, meg a hozzájuk tartozó mágnesek, mikrokapcsolók és NYÁK rész sem. Esetleg cserébe BT (is, a Lightspeed mellé).

    Oszt a burkolatot még nem is lyuggatták. A sok kis dolog hamar összeadódik, jelen esetben mínusz grammok formájában.

    Reddit -> Szerintem közelebb van a a 100-hoz, mint az 50-hez, de legalább félúton. Meg csak 250/500 Hz-en használom.

    A használati idő virtuális kitolását az is segítheti, hogy ha tudom, hogy ~10 percnél tovább nem fogok hozzányúlni (pl. filmezés), akkor többször kapcsolom ki, mint nem.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák