Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz rudi #6 üzenetére

    Nem újan gondoltam jövőre az AGP-s VGA-t... ;) Bár a Conroen gondokodom, de most feccöltem némi pénzt egy asztali gépbe, inkább megtartanám még egy kicsit, pláne, hogy igazából azért nem is gyenge...

    A TFT-kkel kapcsolatban ez a 20''-es 1400x1050-es sziimpatikus lenne, de elég lenne akár ugyanez a felbontás 17''-ben is nekem. Volt 15,1''-es notim ugyanezzel a felbontással, imádtam. Ha meg már mindenképpen 20'', akkor tényleg jó lenne, ha valami emberi áron elérhetőek lennének az 1600x1200-as felbontású monitorok is.

    Az a bajom a 17 és 19''-es TFT-kkel, hogy az idióta 1280x1024-es felbontásuk számomra túl erotikus (bassza a szemem), különösen 19''-en, ahova kevés is... Az utóbbi időben nézegettem a 19-20'' wide kijelzőket (asszem 1400x900, meg ilyesmik), de ezek nekem egy kicsit még mindig nagyok. Túl közel ülök én a géphez ahhoz, hogy egy ekkora felület már nehezen átlátható legyen...

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák