Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Velocity

    aktív tag

    kicsit beleszólnék én is a témába...

    épp most készülök venni egy ilyen telót anyámnak, szegény a 3310esével nyomul évek óta, és a mai világ már kinőtte a teló által nyújtott lehetőségeket, értem ezalatt a szűkös telefonkönyvet, ami ugye csak kártyára mehet, illetve a szintén szűkös sms férőhelyet (10 db @ sim), mivel nemcsak a telefon öregecske már, de a sim is... az előlapja már elég karcos, bár összeségében azért jó állapotban van, de nem éri meg költeni rá új előlap, új akksi stb vonalon...

    úgyhogy úgy gondoltam veszek neki egy 2610est. Kamera nincs benne, ami nagyon jó, anyámnak nem is kell, és hamar meg lehet szokni az újabb nokiák kezelését is. Amúgy anyám 51 éves, kitúr a net előtt, és itthonról utalgat, naponta gép előtt dolgozik, nem túl infomán, de fogékony az új dolgokra. Majdnem lenyúlta a 6230i-met :D

    egyébként, a nokiák tényleg strapabíróak, nekem volt olyan telefonom, egy 6610es, ami nagyon sokat kapott, túlélt egy 2éves kapcsolat utáni szakítást (repülni tanult), és kb 4 év hányattatásait. Néha meg-megállt, de szervizben sosem volt, mindig megjavult. Volt olyan időszak mikor nem volt hajlandó bekapcsolni, és mikor már temetni akartam, akkor feléledt, és hónapokig semmi baja nem volt. Nagyon szerettem, aztán fulladásos halált szenvedett szegény. 3310esemen egyszer átment a trabi, mikor aprócseprő koromban nyári bringázás alkalmával kipottyant a rövidnaci zsebéből... túlélte a lelkem :D

    nekem már egyébként nagyon sok nokiám volt eddig (3310, 5110, 2* 8310, 6610, 6230i, meg amik nem ugranak be) és ezek közül csak az egyik 8310es volt nagyon beteg, a többinek soha semmi komolyabb baja nem volt.

    flippes telefonok nem nekem valóak. Nekem valamiért se azok, se a slide-os telók nem gbejövősek (azért egy 8800-át elfogadnék természetesen :DDD), én a 6610 és a 6230i féle design-t kedvelem. Egyébként láttam már flippes motorolát aminek a kijelzője és a gombsor is össze-vissza volt karcolva :D

    hát kb ennyi, remélem jó vétel lesz ez a 2610es is

    ...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

Új hozzászólás Aktív témák