Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • barnam_

    nagyúr

    válasz Bundás22 #255 üzenetére

    Ne haragudj, de már annyi hülyeséget hordtál össze, hogy muszály hozzászólnom:
    1. Azért hasonlítjuk a 8600GT-hez a 7900GS-t, és az X1950PRO-t, mert egy árban vannak, és rajtad kívül szerintem senkit sem érdekel, hogy nem egy kategória a 86GT-vel

    2. Az emberek nagy része ár/teljesítmény alapján választ, megint csak senkit nem érdekel a kártya nyákjának hossza, fogyasztás (ésszerűség határain belül), hőtermelés, ''sexy'' doboz, C2D, DX10, Vista ready-ség :DDD
    Egyedül az számít, milyen a gyári hűtő (szerencsére vannak jó minőségű hűtővel szerelt kártyák).

    3. Mit akarsz a DX10 teljesítménnyel, amikor egy 8600GT xarrá vmodolva tud átlag 30 fps-t kihozni? [link] Erre tudom a válaszod: majd jönnek új driverek, és rögtön 2x gyorsabb lesz! :DDD
    Gondolj bele, hogy fogja futtatni ez a kártya, az újabb DX10 játékokat? Szerintem összefossa magát! :DDD

    És a végére, az én véleményem szerint ez a kártya csak azoknak éri meg, akik lelkes vmodolók, és a bűvös 1GHZ GPU lebeg a szemük előtt.

Új hozzászólás Aktív témák