Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Johnny Cage #79 üzenetére

    Egyenlőre elég, de jövő év végéig le akarom cserélni. Szeretnék egy új VGA-t majd a következő generációból, és kell majd mellé egy erősebb CPU is. (Amúgyis, már majdnem egy éves a procim.) De komplett gépet nem akarok cserélni. Előbb VGA, majd év végén proci. Addigra bőven lesznek olyan progik, amik kihasználják. Ha megvagyok, újabb két évig biztosan nem cserélek procit.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Johnny Cage #82 üzenetére

    Nem mondtam hogy öreg, csak azt mondtam, hogy egy éves. Amúgy meg jövő Év végére biztos lesz progi, amelyik kihajtja. Most a VGA a gyenge láncszem a gépemben, de azzal megvárom a köv. gen.-t. A Procit is csak akkor fogom majd cserélni. Ez attól függ, hogy mennyire fogja tudni kihajtani az új VGA-t a procim. Félre ne értsd, nem fogok foggal-körömmel ragaszkodni a cseréhez. Csak bízok annyira az NV-ben, hogy az új VGA-juk minimum 2x gyorsabb lesz, akkor viszont kell erősebb proci is. De ha nem, vagy csak egy ráncfelvarrott 8800-at adnak ki 8900 néven, akkor elég lesz az E6600 is. :P

    A lényeg az, hogy kiegyensúlyozott CPU-VGA kombót akarok összehozni, amivel kibírom a következő nagy cseréig. Ennek meg legalább két-három évig ki kell tartania. :)

    Mod: Biztos vagyok benne, hogy ki fogom tudni használni. Ha csak Tetris-eznék meg Interneteznék, nem kellene sem a DX10-es VGA, sem a Core 2 Quad. :U

    [Szerkesztve]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Johnny Cage

    addikt

    válasz Johnny Cage #90 üzenetére

    Persze hozzáteszem, kinek ez a hobbija és megdolgozik magának érte, szíve-joga, mindenki azt csinál, amit akar. Ez pusztán az én véleményem.

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Johnny Cage #91 üzenetére

    Értelek Én, és igazat is adok Neked abban, hogy jelenleg tényleg nincs égető szükség a négymagos procira (Sőt lehet hogy jövőre sem). De jövő év végére már szerintem kevés lesz az E6600 a legújabb játékokhoz (De ez megint csak az Én véleményem, nem a vita miatt írtam). Amúgy pedig ne hidd, hogy teljesen hülye vagyok és feleslegesen szórom a pénzt. Csak akkor veszek meg valamit, ha szükségem van rá. Mondjuk, Én lennék a legboldogabb, ha az E6600 elég lenne az új VGA mellé. Akkor nem is fogom lecserélni. Majd meglátjuk. Egy év nagy idő, most felesleges azt boncolgatni, hogy elég lesz-e a proci vagy sem? Amúgy is nem az a lényeg, hogy a procit lecserélem-e. Az alaplapot biztosan nem akarom, legalábbis a következő három évben nem.

    EQMontoya: Hogyhogy leoltott? Nem értem... :F (Lehet hogy nem fog az agyam így, munka előtt?)

    [Szerkesztve]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák