Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Johnny Cage #91 üzenetére

    Értelek Én, és igazat is adok Neked abban, hogy jelenleg tényleg nincs égető szükség a négymagos procira (Sőt lehet hogy jövőre sem). De jövő év végére már szerintem kevés lesz az E6600 a legújabb játékokhoz (De ez megint csak az Én véleményem, nem a vita miatt írtam). Amúgy pedig ne hidd, hogy teljesen hülye vagyok és feleslegesen szórom a pénzt. Csak akkor veszek meg valamit, ha szükségem van rá. Mondjuk, Én lennék a legboldogabb, ha az E6600 elég lenne az új VGA mellé. Akkor nem is fogom lecserélni. Majd meglátjuk. Egy év nagy idő, most felesleges azt boncolgatni, hogy elég lesz-e a proci vagy sem? Amúgy is nem az a lényeg, hogy a procit lecserélem-e. Az alaplapot biztosan nem akarom, legalábbis a következő három évben nem.

    EQMontoya: Hogyhogy leoltott? Nem értem... :F (Lehet hogy nem fog az agyam így, munka előtt?)

    [Szerkesztve]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák