Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcmike

    őstag

    válasz rudi #5 üzenetére

    Egy szóval sem mondtam hogy el lett rontva, és a lehető legtávolabb álljon tőlem a reklamáció is. Sajnálom ha valakit is megbántottam / leszóltam / stb, ha így volt akkor utólagosan is elnézést kérek. :R

    Én csak egy apró tapasztalatot szerettem volna megosztani a többiekkel... ;)

    UI: az általad belinkelt cikket természetesen korábban már láttam (egy másik fórumban volt belinkelve korábban), és ezek után döntöttem az MX518 mellett... :U

    LIDL Richard featuring Billy Auchan...

  • Mops

    tag

    válasz rudi #16 üzenetére

    Ó nagymester, taníts engem a agybetűs Élet-re... :(((

    Az általad említett mindkét lehetőséget rég kimerítettem, mielőtt írtam volna ide. A Kelly-tech oldalán lévő cikkszám (AKX2810) alapján sikerült találni kiskereket, de az azok árlistáin látható ár köszönő viszonyban nem volt, azzal, amit a cikkben láttam. Csak arra tudtam gondolni, hogy - mivel legjobb tudomásom szerint ti az árakat általában nagyker árak alapján, kisker haszon rárakásával számoljátok - az általam talált boltok az átlagosnál nagyobb haszonkulccsal dolgoznak és reméltem, hogy valaki segít majd egy olcsóbb helyet találni. Mindegy. Igazad van, naív voltam. Holnap reggel regisztrálom a cégünket a Kelly-tech-nél és megveszem ott, nagyker áron. Ha kell még valakinek, akkor szóljon priviben.

    Üdv:

    Mops

  • nahat

    tag

    válasz rudi #32 üzenetére

    Én számomra az, hogy hány hz-en megy az egér abban befolyásoló tényező, hogy milyen finoman, rezzensételenül követi a cursor az egér mozgatását. Már többszőr eldöntöttem, hogy neki fogok állni ennek az esreality tesztnek, de ennyi angol szakszöveg már komoly fejtörést okoz nekem:), ráadásul a végeredményben az mx518-at hozták ki egyik győztesnek, ami csak azért zavar, mert nekem is az van, és én ennyire nem dobódtam el tőle. Ezért is kukkantgatok más gyártók egereinek topicjába, hátha találok valami alternatív csodát az eddig általam talán méltatlanul lenézett a4tech egércsaládban például.
    A microsoft 4.0-ás egere volt még ilyen, hogy nem lehetett 125 hz fölé húzni, és véleményem szerint ez igencsak versenyképtelenné tette a többi egérrel szemben, természetesen játékok szempontjából nézve (sajnos CS:( )
    De köszönöm, hogy foglalkoztál a kérdésemmel.

    szerk.: várható esetleg, hogy valaki megpróbálkozik ennek a tesztnek a teljes lefordításával? Úgy érzem annyira átfogó és jól elkészített, hogy talán megérné szélesebb körben elérhetővé tenni a benne lévő okosságokat:) (azért kérdem tőled, mert úgy láttam te logout oldalon érdekelt vagy)

    [Szerkesztve]

    ''Ha egy cápa a kezedből eszik, a lábadból is fog...''

Új hozzászólás Aktív témák