Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferdzsoo

    addikt

    válasz Ghoosty #134 üzenetére

    Mert folyamatosan a 90%-os bukóra koncentráltok a bikapiacok többezer százalékát teljesen figyelmen kívül hagyva! Ezt grafikonon nem lehet máshogyan értelmesen ábrázolni.

    Ezen felül érdekes olvasni itt a gondolatokat, én úgy vagyok vele, ha már sokatok közül 1 ember veszi a fáradtságot hogy ne teljes elutasítással és szkepticizmussal áljon a BTC-nek, és utánajár hogy tényleg miről is akar ez szólni, már megérte.
    És ezek az emberek valszeg inkább a néma olvasók lesznek, mintsem azok akikben érezhetően ég a gyűlölet az egész téma iránt. Tudnék találgatni miért, nem fogok. :)
    Bár nem szeretem, de viszonylag szenzációhajhász mentes és korrekt információs háttérrel megírt cikk lett.
    Elgondolkodtató hogy ezek az emberek tényleg egy valós probléma ellen szeretnének védekezni, vagy csak a profitvágy hajtja őket?
    Úgy gondolom erre a kérdésre nem fogunk hamar választ kapni, de előbb utóbb igen.

    "It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Új hozzászólás Aktív témák