Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mawyx

    senior tag

    válasz talmida #91 üzenetére

    New Yorka ugy kb 140 ezer a repjegy oda vissza. Ez nekem a legjobban ugy tetszene, ha parizsi atszallas lenne ugy 2nap elteressel, hogy korbe tudjam jarni a varost, ha mar ugys arra megy a gep, visszafele meg mondjuk Zurichi atszallas, szintan eleg holtidovel varosnezeshez, de ezt igy nem tudom hogy lehet megcsinalni. Olyat talaltam, ami megall ezeken a repterekn, de 1órat varakozik es megy tovabb. Repulesi hogyanokat olvasva latom, hogy ennyi ido arra eleg, hogy atszallj a masik gepre.
    Azt nem tudom elkepzelni, hogy nagy repterekn hogyan talal meg nagy csomagokal barmit is, mar eleve a csomagom hogy talalnam meg? :DDD

    Oszinten szólva en a furdest kifelejtettem a buliból :B A kocsiban alvas igy megse olyan jó, max megfaradva icipici szundi elmegy, ha ugy jon ki. Terepjarot szivesen vezetnek, de lakobuszt nem.

    Ha egy honapos idotartamot neznunk, akkor inkabb berelni erdemes ennyi idore vagy venni? 1honap azert nem tunik nekem kevesnek, rengetegbe kerul a berlet ugy mar.
    1honapra kb 280ezer ft a berles, hozza a benzin az tul sok +biztositas az megduplazza az egesz osszeget.

    Kajabol akkor Whopperen el lehet lenni meg neha all you can eat.

    Autoval meg hogy jut el az ember A-bol B-be semmi helyismerettel? OK, GPS, de nem tudjuk hol lehet parkolni, hol nem stb. Vagy csak en parazom tul mar gondolati szinten is?

    Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

Új hozzászólás Aktív témák