Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    Kösz az ismertetőt Abu! :R

    Egy számomra igen lényeges infó azonban kimaradt, avagy barátunk a "v" ugye megmaradt? :DDD

    Amennyiben igen, trolling szinten lassan hasonló magasságokba tör mint Terence Hill a pisztáciával.. :D

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz Abu85 #93 üzenetére

    Crimson mellé is várni kellett egy új AB-re (mivel echte uezt produkálták együtt..), miután kijött, utána jó volt végig/mostanáig, pedig az AMD folyamatosan babrálta a PE-t mert kezdetben elég mélygyász volt ugye, driverben kikapcsolva is.

    Azt mond el nekem kérlek ha tudod, hogy amennyiben egy feltételezett majdani újabb AB-vel ugyan úgy kirántom a kártya alól BIOS szinten a PT-t magát mint ahogyan eddig is tettem játék/OC mellé, akkor is fennállhat az összeakadás veszélye?!
    Adja magát hogy mindenféle Wattman babrálás nélkül, ofc..

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz Abu85 #98 üzenetére

    Köszönöm!

    Őszintén szólva engem nagyrészt csak a saját lustaságom köt az AB-hez, szerintem már van annyira naprakész a PE/PT profil driver szinten, hogy hozza a 98%-át annak amit az AB féle haxal el tudok érni és ez már elég is lenne csak még nem néztem rá..

    Igen, a Chillről sejtettem hogy a PT-vel is operál, még csak a leak diákat nézegettem és tudtam hogy ez nálam Offon fog maradni emiatt.

    Egyetlen dolog van, amit Steven az imént illetve mások is említettek már korábban, nevezetesen hogy milyen alternatíva lesz akkor OSD-re ha az AB puszta jelenlététől hidegrázást kap a driver?
    Mondjuk mintha rémlene olyasmi hogy a RivaTuner szeparáltan is telepíthető, tévedés jogát fenntartva.

    Esetleg OCAT szinten elképzelhető egy HWInfo64-el/egyébbel való összekapcsolhatóság?
    Így nem is kéne sajátot készíteniük, a RT is tudja már ezt a funkciót elég régóta.
    Kvázi ha az overlay már megvan mert lehet vele FPS-t kiíratni, innen már feltételezem nem lenne egy nagy kunszt megoldani.

    Fura ez így mert maga a Pakk és az új driver így ebben a formában, egy a Shadowplayhez immár hasonlítható megoldással, Chillel és kutyafülével együtt állati jó, respect és köszönet a munkáért kategóriás csak az AB/RT/OSD kitorpedózásával az embernek mégis megvan az az érzése hogy egyik kezükkel adtak, a másikkal pedig elvettek. Nem dráma de nem is szerencsés, nyilván valamit valamiért, tartja a mondás.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz #85552128 #101 üzenetére

    Jahogy jó.., thx hogy ezt leírtad mert akkor keverve lett a szezon a fazonnal. :R

    Többen azt írták hogy AB uninstall volt szükséges a hibátlan működhez, viszont amennyiben buher nélkül elviseli úgy, hogy csak az OSD okán indítom el, nos abban az esetben az egyel korábbi postom teljesen sztorno!

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz smc #118 üzenetére

    Pusztán jelzés képpen mondom, az a "v" betű ottvan legalább 3-4éve.., szóval tök mindegy minek tudható be.., nem véletlen hülyültem vele mindjárt az első postban :D , reportolhatja azt Abu is akár, egy képletes nagy piros vonalas telefonon keresztül aminek a másik vége az AMD HQ, az a megnyomorodott "v" betű még akkor is ottlesz, amikor évtizedek múlva egy Offos topicban arról fogunk beszélgetni, kinek melyik műfogsor ragasztó vált be a legjobban.. ;) :K

    Mindenesetre köszönöm azoknak akik jelezték hogy még megvan, féltem hogy kibillen az univerzum egyensúlya de szerencsére ilyesmiről szó sincs. ;]

    (#115) Abu85:

    :R

    Faggatnálak még ezzel kapcsolatban de nem szeretnék a hétvégédbe gázolni, utánaolvasok ennek a fejlesztők vs OSD dolognak mert így első nekifutásra nagyon megleptél vele, hirtelen nem is tudom hova tenni.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák