Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz k. #44 üzenetére

    "Hogy a pórnép nem férhet hozzá ehhez. "

    Ez erős volt :) De hozzáférhet, csak nem akar, mert kell másra a pénz.
    Ugye, nem autót vesz hitelre, hanem pl ezt a tévét autó helyett :D De értem mire célzol.
    Presztízs, okés. Én is ezt mondtam, csak én ezt e-penis növelésnek neveztem :D
    De ha már presztízs én nem ilyennel növelném. (hanem mondjuk egy min 185 centis tévével, a mérete miatt sokkal nagyobb hatást fejt ki az emberekből első blikkre. de ez csak az én véleményem)
    Apám is olyan 200-250 körül vett 105 centist még valamikor 5 talán 6 éve. Akkor még csak HD ready volt elterjedve, a Full HD kuriózum volt kb, mint most a 3D. Elérhető, de irreálisan drága. Szal most ennyi pénzért már ledes 120 centis full HD-t kapsz és nem is a legolcsóbbat!
    Szóval igen a technika gyors fejlődése miatt abszolút nem éri meg a legdrágábbat megvenni, mert pár év múlva a felét se éri. Persze akinek ez nem számít annak nem számít. De az már nem csak a szimpla gazadag kategória, az már tényleg az elit. Akinek van pár millája, hogy 2 évente cserélje a tévéjét. Mert ha mindig naprakész akar lenni, akkor nagyjából 2 évente kéne cserélnie. De ilyen is biztos van. Magyarországon is.

    "Azért azt ne felejtsük el, hogy itthon a legtöbb ilyen nagyértékű kecót hitelre veszik/vették.
    30 évesen megveszi, 50 évesen kifizeti. Kevés ember van, aki KP-ra vesz ilyeneket."

    Ezt most nem értem. Persze. Ez okés. De ahogy a 30-40 millás lakást, úgy a 30-40 millás családi házat is hitelre fogja venni a legtöbb ember.
    A lényeg csak annyi volt, hogy aki házat vesz, annak is bekerül min 30 millájába az a ház, mint amennyiért az a fullos lakás Pesten. Tehát ha ő épp úgy gondolja, akkor nem házat vesz, hanem fullos lakást, az ár u.a. Nyilván mindegyiket hitelre.

    Szerk.: amúgy igen. Meglepő módon a Sony-nak van pár jó tévéje a közepes - olcsóbb árkategóriában. Én pl megtaláltam ugyan azokkal a tulajdonságokkal bíró tévét Samsungban, LG-ben és Sony-ban is nagyjából egy árban! Csak pár ezer forintos különbségek voltak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák