Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz rudi #36 üzenetére

    Naná, hogy szoktam. Pécs, Uránvárosban van a kuckó, onnan be a Pollack-ra. Ez kb 7-8 perc buszt jelent és kb 10-15 perc ütemes séta fel a...domb...Mecsekoldalra.

    A kérdésedre a válasz: Semmi előnye nincs. :) De én nem is mondtam, hogy előnye lenne. Habár, ha belegondolok a mobilabb gépek drágábbak valamivel...Éppen ezért a súly mizériával nem vagyok kibékülve. :) Ugyanaz a konfig 13"(kisebb súlyal) és 15" csak mértebeli(súlyban) különbség esetén mit mutat árban? Lehet rosszul néztem valamit de a kisebb valamivel drágább.

    Alapból még el is gondolkodnék pl a HP renew gépein, csak végre lenne egy ATI 5650 kaliberűvel szerelt, hát bizony egy szavam se lenne.
    De a használtaktól én az előbbi és még egy sor szubjektív heppem miatt tartózkodom.

    Üzleti gépek téma: :R Tiszta sor.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • Chaser

    titán

    válasz rudi #36 üzenetére

    Ezért kell dellt venni amire 3 év a gar és még bővíthető is 2-vel:) és szigorúan üzleti helyszíni garral, onnantól kezdve nem lesz gond.

    szerk: Skodry: A 760g igp-je nem tud dxva gyorsítást ha jól tudom, akinek ez kell ott bukta. Hogy használtan itt ph-n mit lehet meg nem lehet megvenni az meg nem mérvadó..nemrég új garis xfx 4830-akat árultam ph-n, akkor már cikkbe kell tenni azt is mint alternatíva?:D /nem reklám, már elfogytak/

    szerk: nekem 740g-s GB lap van, ACC-t az is tudja, dxva nincs, viszont nagyon olcsó volt újan is, stabil és tuningbarát lap

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák