Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nightmare13

    senior tag

    válasz sutszi #40 üzenetére

    Há, pollackos XD De utáltam megmászni azt a dombot az elmúlt két évben :) Közgázosként a Bosziban laktam :)

    Amúgy a 14" az tényleg elég szerintem egy notinál. Én egy Asus UL80Vt-t vettem most nyár elején, fontos volt nekem, hogy legyen benne optikai meghajtó, és eddig totál meg vagyok elégedve, de azért annak örülnék, ha az Asus készítene hozzá már újabb vidikari drivert :)
    Van benne minden, ami szem-szájnak ingere: 4 giga ddr3 ram alapban 800 mhz, turbo 33-mal 1066, core 2 duo SU7300 proci, alapban 1,3 Ghz, Turbo 33-mal 1,733 Ghz, 500 Gigás vinyó, integrált 4500-as Intel, valamint egy Geforce 210M vidikari, lehet váltogatni, attól függően, mi kell. Left 4 Dead 2-t is simán tolom rajt majdnem max beállításokkal. Jó, persze ez már közelebb van a 200k-hoz, de pl ugye ott a Turbo 33, ami, mint feljebb látható 33%-kal növeli a teljesítményt feszültségemelés nélkül!!!! Integrált VGA-val, és kb közepes fényerővel úgy 10 órát bír az akksi xvid filmek nézésével.
    Egy bajom vele, hogy azt a szemét üveget minek rakták a kijelző elé :(((

    WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

  • rudi

    nagyúr

    válasz sutszi #40 üzenetére

    Éppenséggel az Acer TimelineX-eknél pár ezresben hullámzik, hogy a 13,3-as vagy a 15,6-os az olcsóbb és a 14-es is mindig hasonló árban adják. Úgy emlékszem, az alap Timeline-oknál is ez volt.

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák