Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz orion1025 #28 üzenetére

    azért az a felár az intel ssd-kért, az felár jócskán a duplája... tudtommal az intel gyárt saját nand flash-t, így más gyártó által használt NAND-ot használhat, tehát a márkanév dupla árú megfizetése nem garancia a megbízhatóságra... persze, az olcsó húsnak híg a leve elve mindenben érvényesül... persze aki tehetősebb, az vegye meg a 100ezres intel ssd-t, de home felhasználásban a 15-20ezres kingston vagy samsung evo ugyan olyan jól megállja a helyét... ezek az ssd ajánlások is olyanok mint a "milyen routert vegyek" topik ajánlásai... vettem egy tp-link archer c2 ac900-as routert, mindenki fikázza a milyen routert... topikban hogy fos meg instabil, nekem kiválóan működik,sose fagyott le, a netsebességet simán átviszi wifin gond nélkül... ezeket az ajánlásokat nem tudom kik csinálják, de nagyon erősen alulértékelnek... én pl. előbb veszek egy kingston terméket mint egy adata márkás valamit... eleve, ssd-n érzékeny adatokat nem szabad még tárolni, mert ugye murpy törvénye: ami elromolhat,el is romlik... és függetlenül attól hogy 1000ft-os vagy 100ezres termékről van szó... ha a garancia időt kibírja, az már jó,ha tovább, akkor minden nap egy ajándék... láttam már 120ezres szerver winyót ami nem bírt 48órát, vettem olyan pc-s tápot ami nem bírt 5percet... vettem olyan gagyi cuccot ami filléres volt,évekig működött pedig 1évet sem adtak neki ajánlás alapján... 1 ember ajánlására én meg adok... ha 10ből 1 azt mondja szar, akkor kifogott egy hibásat, erre alapozni nem lehet...

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák