Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaucho

    tag

    válasz somkuti #899 üzenetére

    Kissé megkésve,de remélhetőleg még időben írok! ;) Szerintem nem baj az,ha kissé bedöglik egy fél éves telefon topicja,ez is jelzi,hogy túl sok(nekem zéro) konstrukciós hibája nincs!Nos akkor:
    -1;Én túl vagyok egy komolyabb leejtésen.Hál' Istennek a hangja nagyobb volt,mint az ezzel járó baj!Sőt...hátlap leugrott,akksi kipattant és a készülék pont pofával landolt a betonon és gyak. semmi nyoma nem lett a bulinak. :)) Ráadásul nekem fehér van!
    -2;Tökéletes!Nálam semmi gond.Fél év alatt 10-12 alkalommal merültem le vele max. 2 méterig.Ovál műanyag kapcsok tartják a hátlapot a helyén,a hátlap saját anyagába fröccs öntve,mintegy kampóként funkcionálnak.Recsegés nincs.
    -3;Nekem nagyon bevált.A hardware egy darabig megállja a helyét,mire elavul úgy is olyan értékvesztése lesz a gépnek,hogy tökmind1 és lestrapálod.Nekem a kijelző méret pont kézreálló,sem kisebb sem nagyobb nem kellene most már.Fél év alatt nekem egyszer indult újra egy hívás közben,lefagyás még nem volt,sem hátlap melegedés.Csak ajánlani tudom!

Új hozzászólás Aktív témák