Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csakany2001

    senior tag

    válasz forceberg #2305 üzenetére

    Most elég változó, jó ideje home office-ban vagyok és 3 óra videóbeszélgetés(Wifi-vel)már simán képes lemeríteni 20-30% körülire.(app függő ez is, DC nagyon rontja az üzemidőt, Skype szerintem sokat hozna vele) De ha csak böngészek rajta és Messengert használok simán elmegy 5-6 órát is, akár 1 egész nap készenléti idővel.
    Inkább akkor vettem észre nagy merülést amikor a SoC 100%-n megy, de akkor nagyon észrevehető módon és olyankor sokkal közelebb van a 3 órához mint az 5-höz, nem mellesleg jobban is melegszik már mint új korában ha terhelésre kerül a sor.(lényegében feleződött, emlékszem amikor megvettem hogy 6 óra körülit és össze lehetett vele hozni 100% terheléssel)

    Szerintem nálad is az utóbbi áll fent, egyszerűen magas SoC használat esetén drasztikusan romlik az üzemideje és sajna ezt egyre egyszerűbb elérni.(akár kamerázással)
    Én mondjuk 100%-ig töltöm hogy kevesebbszer kerüljön töltőre, amikor újabb volt igyekeztem 20-80 között tartani és belegondolva máig vállalhatót hoz szóval megtérült az odafigyelés.(jobbat mint az új Nexus 5X-em hozott 5-6 éve, ott 4 és fél óra SoT már jónak számított vegyes használattal)

    [ Szerkesztve ]

    Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

Új hozzászólás Aktív témák