Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 1stVikman

    senior tag

    válasz Vermilion69 #6171 üzenetére

    Szia!
    Én meg vagyok elégedve a telefonnal, de sem rábeszélni, sem lebeszélni nem foglak róla.
    Nekem is ez az első okostelefonom, SE k800i-ről jöttem.
    Sokáig furcsa volt a nagy méret, de meg lehet szokni, még éppen a hordozhatóság határán van szerintem.
    A telefon küldőre szerintem nagyon szép, kijelzője nagyon jóra sikerült mind a pixelsűrűség, mind a színek és olvashatóság területén. Vannak, akik a betekintési szögek miatt panaszkodnak, meg hogy nem ips panel, de szerintem nagyon kellemes nézegetni.
    A hardver erős középkategóriás, a fw frissítésekkel egyre gördülékenyebb.
    Kamera része mobilos viszonylatban kiváló, jelenleg a legfrissebb fw fullHD videó felvételi hibával küzd, illetve van még pár kisebb-nagyobb szoftveres hiba, de nagy eséllyel hamarosan javítva lesz, tekintve, hogy az S-re már szivárgott ki javított verzió.
    Az esőben telefonálásnál más telefon is beázhat, az ember azért igyekszik ilyenektől óvni a telefont.
    Zseblámpaként is használható külső alkalmazással, mint szinte minden androidos készülék, nem hiszem, hogy ez szempont a választásnál.
    Női kézben lehet nagy lesz, ezt neked kell mérlegelned. Azt is vedd számításba, hogy hogyan fogod hordozni. Táskában vagy zsebben.
    Én először kihúzható tokban tároltam, ami nagyon jól védte, de megnehezítette a használatot, 1 kézzel nem lehetett elővenni, a tok lefogta a hangerőt is, illetve elég sokat rátett a nagyságra zsebben hordva. Most egy kemény hátlappal és fóliával használom (képeket pár hete tettem fel), így már sokkal kényelmesebb hordani, és nem csúszik meg a kezemben, ha mondjuk nem teljesen száraz a tenyerem.

    Szóval nem lesz egyszerű döntés.

    Ha valamire konkrét kíváncsi vagy, megpróbálok rá válaszolni.

    [ Szerkesztve ]

  • ayden

    tag

    válasz Vermilion69 #6171 üzenetére

    Elemlámpának lehet használni ezt is. Vizet is birja mert én rendszeresen megfürdetem igy a kis eső nem tesz be neki, jól össze van rakva, nem lötyög, zörög, jók az illesztések.
    Az elején nekem is bántotta kicsit a fülemet mivel elég szögletes, de azóta már rég idomult és fel se tűnik már.
    Teljesitményileg ha nem játékra kell szerintem bőven jó, ha csak nem vagy megszállott mert akkor ugyis s3 s4 kellene:) Viszont ennek cserébe van designja, nem tömegtelefon. Nekem a mai napig tetszik a hátlapja és hogy a két végén olyan kis finom műanyag van. Kevés ilyet látni a sok szappantartó között.
    Tény hogy nem aksi bajnok is naponta legalább tölteni kell, na de ha okostelefon és használja is az ember ez sajnos normális legtöbb esetben.
    Mióta kijött JB frissités én csak jobban szeretem, hát ha még majd a FullHD felvételt is javitják talán:) bár 1 év alatt 2 videot csináltam igy nem nagy érvágás nekem.

    Love is like wind, even though you can't see it, you feel it.

  • enginev3.0

    félisten

    válasz Vermilion69 #6171 üzenetére

    Gyenge pontja az akksija, nagyobb mint a volt HTC One X-emben, még is jóval gyorsabban lemerül
    Kamerája viszont extra pirospont

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

Új hozzászólás Aktív témák