Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaUser

    addikt

    válasz dezz #173 üzenetére

    Rosszul írtam, csak a b-s kezdésre emlékeztem, természetesen ahogy Wrack is írja, a Backlight van 3-ason, de glow 3 méterről csak kb. egy 50x50cm-es négyzetből nézve tűrhető szintű.:B

    Sportműsoroknál miért nem jó az 1x mozgás-interpoláció + backlight strobing/scanning? Az 100 Hz-en villog.

    Mert a 8 éves belépő Pana plazma után egy évvel még mindig látom, hogy diavetítést nézek félmillióért. :O (Ok, lehet mondani, minek vettem, de egyrészt baromi jó áron jutottam hozzá, másrészt az elején nem tűnt fel.)

    Filmre pedig True Cinema mód, ami elvileg 3x villantja fel a képkockákat, ahogy a moziban szokás.

    True Cinema nálam nem választható, gondolom automatikusan csinálná, mert leírás szerint tudja. Ellenben nem tudom mikor, bármit állítok smooth-on kívül, diavetítés van.

    Wrack: Kösz a javítást, azt állítom, csak a "b" betűs kezdés rémlett, meg a 0-10-es skála.

    krx21: Az elején sokat gondolkoztam mi legyen (standard v. clear v. smooth), de egyrészt ahol kijön a szappanopera hatás, azt utána standard-on is visszanézve ugyanúgy látja már az ember, szóval nem oszt-nem-szoroz nekem. Másrészt, ha pl. megnézel egy lassú svenkeléses részt (pl. Cowboys vs. Aliens eleje), akkor standard és clear esetén nagyon látszik, hogy kevés az fps. Smooth már ok. Focimeccs vagy hoki esetén is látod, hogy "ugrál" a labda az első két mód esetén. Smooth esetén meg csíkot húz, de legalább folyamatosnak néz ki.

    [ Szerkesztve ]

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Új hozzászólás Aktív témák