Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothmaxy182

    őstag

    válasz alfaromeo33 #30 üzenetére

    Az egy dolog, hogy a hozzászólásod nagy részének nincs sok köze ahhoz, amit írtam, de oké. Szerintem meg nagy részben pont azért tartunk ott, ahol (a béka segge alatt), mert rengeteg ember totál felelőtlenül, rengeteg hitelt (főleg deviza) vett fel ahelyett, hogy takarékoskodott volna, vagy olyan dolgokat vett volna, amiket meg tud fizetni.

    Ezért volt az, hogy az Isten háta mögötti x-edik faluban is Suzuki Ignissel járt a Pistabácsi, holott a nyugdíja a kocsi tankolására is kevés volt, de nem baj, azért ő megvette hitelre a kocsit, most meg fent tüntet a Kossuth téren a deviza hitel ellen, meg hogy segítse már meg az állam. A telefonvásárlás ugyan ez, csak kicsiben.

    Hidd el, én amikor csak lehet a magyarok mellé állok, de vegyük már észre, hogy hol állunk mi gazdaságilag és sajnos morálisan is mondjuk egy némethez vagy angolhoz képest. Sokat járok Németországban és ott sincsenek sokkal újabb, vagy jobb autók, mint itt... Se mobiltelefonok...Vond le a következtetést, hogy miért...

    #29: Aki drágábbat akar, az gyűjtsön...

    #34: De, totál komolyan gondolom. Aki minimálbért keres, annak valószínűleg nem a munkájához kell a drága telefon. Tehát vagy gyűjtsön rá, vagy vegyen olcsóbbat, de ne legyen már az, hogy megveszi hitelre, aztán meg nem tudja fizetni...

    [ Szerkesztve ]

    Minden szavam magánvélemény!

Új hozzászólás Aktív témák