Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Benetnes

    tag

    válasz tothmaxy182 #40 üzenetére

    Ok ne vegye meg hitelre aláírom, de ha kell neki egy normális készülék ne mondjon le róla csak az ára miatt!
    Persze ez Magyarország, itt az emberek nem lecserélik a dolgaikat újra hanem megvárja még az előző elromlik! Hitel nélkül meg sajnos 0 az egzisztencia az átlag magyarnak! 70-100.000-ből ki az aki félre tud rakni akár csak egy vésztartalék képzésére nem telefonra? Ezért írtam, hogy Angliába a hajléktalan is néha magasabb technikai szinten jár meg nyaralni is többet volt mint azok akik itthon keményen dolgoznak vicc pénzekért de ne érezzük magunkat Átb...va! Rengeteget beszéltem németekkel, franciákkal, angolokkal és ők képtelenek voltak felfogni azt, hogy hasonló árak mellet (náluk még van ami olcsóbb is pl: elektronika, ruha, ékszerek, utazás) itt tényleg van aki elmegy éhbérért dolgozni, de még az átlagkeresetünkre is csak annyit mondanak: Pffffffffffff.....
    A legszebb amit hallottam egy francia 45-ös úrtól:
    "74.000,- az mire elég? Én keresek 2200 eurót az asszony meg 1500-at és így pont elvagyunk" (közbe rázták a kezüket, hogy so-so)
    Versenyhivatalt ezeknek a mocskoknak, de nem magyart hanem Uniósat azt hiszem nem sokáig lenne itt Voda, Telenor meg a Tmobil (meg szinte semmilyen külföldi cég)!

Új hozzászólás Aktív témák