Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobor

    aktív tag

    válasz sxxorp #7 üzenetére

    Sziasztok!

    Csatlakoznék 1. , ill. 7. hozzászóláshoz, nálam is jelentkezik a zaj, de én ma telefonálásnál 2 kicsengési idő alatt is hallottam. 11W30

    Még egy probléma SK17i fehér, a billentyűzet háttér világítás halovány megvilágításban is aktív, ilyenkor a fehér fénnyel megvilágított, szintén fehér billentyűzeten, alig kivehetőek a karakterek, esetleg a szoftverben lehet javítani, hogy sokkal sötétebb környezetben aktiválódjon, vagy manuálisan állítható legyen?

    Köszönöm :R

  • sxxorp

    őstag

    válasz sxxorp #7 üzenetére

    Bár többen kérdeztek a számos készüléket érintő elektrosztatikus zörejről, ez a fő témám (amire ez a komment válaszként íródik) kimaradt a válaszok első részéből. Pedig annyi hivatalos előrelépés történt az ügyben (amellett, hogy a cég korrekt módon megkeresett, és relatíve gyorsan bevizsgálta a telefonom), hogy a SE nem túl nagy intenzitással, de bejelentette, hogy a 2.3.4-es szoftverfrissítéshez kapcsolódóan 'elvileg' az Xperia Mini Pro úgynevezett 'tücsök'-problémája is kezelésre kerül. Ehhez kapcsolódóan 2 kérdés, ami sokakban felmerült:
    1. Valóban teljesen eltűnik az elektrosztatikus zörej funkcionalitás vesztés nélkül (pl. csökkent használhatóságú másodlagos mikrofon, stb.), VAGY csak elviselhetővé próbálják mérsékelni a szoftverfrissítéssel (ami valójában hardver revíziót igényelne, és ami egy bizonyos gyártási héttől meg is történik csendben, csak a korai vásárlók kaptak csökkent értékű telefont...), de a zörej ott marad?
    Erre kaptam egy rövidke választ, hogy várjuk meg a szoftverfrissítést. Vagyis:
    2. Meddig kell még várnunk a frissítésre? Már több régióban elérhető a 2.3.4 frissítés egyéb Xperia modellekre, a Minik frissítésére még heteket kell várni, azt rebesgetik a régiónkban még ennél is többet..., miért??

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák