Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aradebil2

    senior tag

    válasz Kansas #87 üzenetére

    "Linus legalább beismeri, hogy se nem annyiért, se nem olyan vasat sikerült összerakni."

    Igen, ahogyan azt is beismeri, hogy egyértelmű X-box győzelemre számítottak. És még egyszer, nem azt akartam ezzel bizonyítani, hogy jobban megéri a PC céleszközként, hanem azt hogy korán sincs akkora árelőnye mint amit itt egyesek vizionálnak (többszörös, nagyságrendi különbségről, lásd egy millió egy gamer pc komment..). Arról meg hogy az árkülönbözetet hogy fizeti ki majd az ember az évek során különböző előfizetések és drágább játékok formájában abba bele se menjünk.

    "GN Steve meg az FHD 120fps-en lovagol egy olyan konzol kapcsán, ami 4K/30 és 4K/60-ra van tervezve"

    Khm, hivatalos PS5 oldalról: "Akár 120 fps képkockasebesség, 120 Hz-es kimenettel
    Élvezd ki az egyenletesen magas képkockasebességgel rendelkező játékmenetet akár 120 fps-sel a kompatibilis játékok esetében a 120 Hz-es kimenetet támogató 4K kijelzőkön."

    "120Hz aligha lesz az ilyen PUBG, Gears3 meg Fortnite-stílusú multikon kívül használva. Single-player játékban ne várj 120fps-t."
    Mint ahogy PC-n se RDR2-zünk 120 Hz-en, pontosan ezeket játszuk PC-n is nagy képfrissítés mellett, nem is értem ezt az érvedet.

    Otherside téma: "ok, mutasd a korrekt infót..." Most meg nem nézem még egyszer (kb. két hete megtettem), de emlékeim szerint Phelantól elhangzik, hogy az X-boxban lévő SSD egy PC-be csak önmagában 100 ezer forint lenne. Azt hiszem ehhez nem szükséges kommentár.

    Az optimalizáltság kérdésében pedig természetesen igazad van, de ha az ember dönteni szeretne hogy melyiket vegye meg mondjuk egy év múlva, akkor szépen kilistázza, hogy az általa játszani kívánt játékok melyik hardveren hogyan futnak, és ez alapján fog dönteni.

Új hozzászólás Aktív témák