Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz mephi666 #243 üzenetére

    "nekem nem volt különösebb bajom ezzel az óraállítgatással: minden évben 2 alkalomról van szó, el lehet viselni.."

    Ezt nem tudom én sem megérteni. Alapvetően toleráns vagyok az emberek piszlicsáré problémáira, ha azok egyébként racionális érvekkel alátámaszthatóak, nekem is vannak olyan dolgaim, amik másoknak apróságnak tűnhetnek.
    De hogy ez a fél évente egy óra pluszminusz akkora hatalmast traumát okoz, az nekem a chemtraillel és a laposfölddel van egy szinten. Illetve nem azt akarom kisebbíteni, hogy mennyire sz*rul érzik magukat az érintettek, mert elhiszem nekik, még ha valószínűleg csak pszichológia oka is van ennek. Mert azt azért megkérdezném, amit már többször feltettem itt, hogy van-e gyerekük, voltak-e már több műszakosak, voltak-e már betegek, felébresztette-e már őket a macska vasárnapról hétfőre virradó éjszaka, egyszóval: az év többi 363 napján varázslatos módon nem zavarja őket, ha egy óra alvás kiesik, neadjisten alvástöbblet keletkezik?

    Amúgy meg a legrosszabb amit tehettek az EU-ban, hogy hoztak egy központi döntést amit viszont egyeztetni kell egymással és nyilván az adott országoknak a polgáraival is. Akkor mondták volna hogy "ez lesz, és punktum".

    Így a világon semmi értelme nincs, nyújtják majd mint a rétestésztát, és a végén mindenki szívni fog.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák