Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz SlyChocolate #8165 üzenetére

    Nem akarlak megbántani...De ha neked a gyári füles azonos szint egy CX300-hoz képest akkor "bot" füled van. ;] Ráadásul a hozzászólásodban nyoma sincs a szubjektivitásnak, ami engem kissé zavar. :U Ne általánosíts, hogy senki se mondaná rossznak, ha egyszer márkajelzéstől függetlenül gyenge a minősége, és a 2k-ért kapható HPM-70 keresztbe-hosszába lenyeli.
    Az más kérdés hogy neked megfelel a gyári, de azért a Sennheiser más "kávéház" minden szempontból. Kb. mintha átülnél Trabantból egy BMW-be. :) Igaz nekem CX500 van, ami azért jóval komolyabb a CX300-tól, de hallottam már CX300-at is szólni.
    A gyári füles legnagyobb hibája hogy a hangoknak magas és közép tartományban "élei" vannak, és basszus egyáltalán nincs. Ez kell ahhoz hogy Sokol rádió feelingje legyen a zenét hallgatónak. :K ;] Ez minden, csak nem jó. :U

    sede7:

    Mennyi pénzed van rá? Ez a legfontosabb tényező.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák