Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mm89

    őstag

    válasz mm89 #29871 üzenetére

    Felment rá a root, bekapcsolt a teló, wifi semmi. Csak az az egy hálózat van amit én adtam meg kézzel, de az is ugye not in range (tartományon kívül). De mivel be volt kapcsolva a wifi, gondoltam kikapcsolom majd újra be, hátha úgy lát valamit. Kikapcsoltam, le is fagyott az egész teló.
    érdekes..

    szerk.:
    meg fogok őrülni... akksi ki-be, újraindulás után simán van wifi, talált hálózatokat is... Próbálok egy ki-be kapcsolást, mármint wifit.
    szerk.:
    simán megy, kikapcsol, bekapcsol, csatlakozik.. :W
    szerk.: bekapcsolt wifivel újraindítottam az egész telefont. wifi OK. Na rátolom a CM -et :D

    más: Ennél a telefonnál ha kicsit fura szögben tartom és ki van kapcsolva a kijelző akkor látszanak kis téglalapok, gondolom a kijelző részei. De az enyémnél egyáltalán nem látszanak. Van valami szervízkód, ahol meg leeht nézni a gyártási dátumot?

    [ Szerkesztve ]

    ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

  • mm89

    őstag

    válasz mm89 #29871 üzenetére

    Sziasztok!
    Megint előjött a gond öcsém telójával. (amelyikre most válaszolok)
    Már egyáltalán nem működik a wifi, nem tud bekapcsolni. Már újraflasheltem, pda format is volt meg minden. Akármilyen romot próbálok, nem működik. Vagy azt írja bekapcsoláskor hogy "hiba" (oda ahova az ip-cím lekérése és a csatlakozva szöveg van), vagy azt hogy nem tud keresni hálózatot (ezt egy külön kis info ablakba, a kép alján).
    Találkozott már valaki ilyen gonddal?
    Valami ötlet esetleg, hogy mit próbálhatnék meg?

    ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

Új hozzászólás Aktív témák