Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tom956ster

    aktív tag

    válasz Sword #2275 üzenetére

    Hasonló téma van nálam is:
    A telóm napi 3-5 újraindulást végzett. folyamatosan a pannon szignált halgatom... :(
    Az üzemidő max 1 nap, fenn van beautiful, néhány ikon és ennyi.

    Így változott, miután kilőttem a wifit a beautifullal:

    Üzemidő: tadáá eddig 5 nap és még 50%on áll a masina :D:D:D
    Ebben egy kevés net, zenehalgatás, mindössze max 1 óra csevegés, némi tapizás fért bele eddig, szerintem ma este megetetem a masinát, de azért ez bámulatos fejlődés.
    Ja, nincs net előfizum, apn droid kilövi a netet + el is rontottam az apn címeket, nehogy véletlenül összehozzon egy olyan számlát mint multkor (kellemetlen, közel 30K-s számla :((( )

    Eddig még nem indult újra a telefon, és mivel ez tart öt napja, bizakodom benne, hogy nem is nagyon akara majd :)

    Mondhati egy kicsit? legallyaztam a telefont, mivel így egy offline "tégla?" de tökéletesen megfelel az igényeimnek, a wifi részét pedig akkor belövöm a widgettel, amikor szükséges és nem zabál feleslegesen. Ugyan fenn van a keep wifi, de azt már is leszedem , mert értelmetlen számomra, így legalább van üzemidő és nem szaladgálok a töltőért folyamatosan van dugom a laptopra a gépemet.

    Remélem picit tudtam segíteni újraindulás/akku üzemidő témában!

    Üdv minden Spica tulajnak! Tom

    3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

  • Kyller

    senior tag

    válasz Sword #2275 üzenetére

    Nálam is ezt csinálta egy darabig. Én mindig úgy hagytam a wifi kapcsolatot. Viszont ha lezárta a képernyőt, akkor lekapcsolt. Ha vissza, akkor újra kapcsolódott, és szerintem ez valahogy nem tetszett neki, hogy ki-be kapcsolja a wifit...az én meglátásom szerint...

    Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

Új hozzászólás Aktív témák