Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • testify

    csendes tag

    Sziasztok. Nos, megvannak az első benyomások az órával, egész pontosan a eSIM verzióval. Az is lehetne a címe a bejegyzésemnek, hogy Első napom a Telekomnál...
    Mit ne mondjak...hát nem jó irányba haladunk. Tegnapi nap átvettem az órát A szolgálatatónál, leszurkoltam a nem kevés összeget, ezzel együtt, főleg a multiSIM megoldás miatt áthordoztam a régi számom. Így ugye a telefonomban az új T-s fő SIM. Az értékesítő srác lelkes, közölte, hogy a holnapi (azaz mai) nap folyamán emailben elküldi az eSIM aktiválásához szükséges QR-t. Meg is jött szépen. Na akkor mondom szkennelés villám gyorsan, izgatottság. Gyönyörűen felregisztrálta a hálózatra, működik minden mint az álom.
    Ekkor jött a döbbenet. A telefonban levő SIM egycsapásra érvénytelenné vált (értsd: használhatatlan). Ez mi?? Telefon, ügyfélszolgálat. Sajnálkozás, technikus urak, elnézés, azonnal intézkedünk. Jó, mondom. Várunk. Addig is megpróbáltam újra a műveletet (nem mintha olyan bonyolult lenne), újraszkenneltem. Na itt már sikertelen volt az akció, eredménye pedig, hogy az óra eSIM-je sem csatlakozik a hálózathoz. Na, ez így egész szuper lesz, totál elérhetetlenné váltam. Újra ügyfélszolgálat. Kivizsgálás és visszahívás folyamatban...immáron 3. órája várom a telefont. Eredmény nulla.
    Szép kis hétvége lesz ez...

Új hozzászólás Aktív témák