Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szucsi

    őstag

    válasz norti #3082 üzenetére

    Sajnos ez nem csinál semmit. A hangot a hangerőgombbal veszem le, ez a "rezgés" üzemmódba teszi, nem a ne zavarjaba, tehát ott hiába is állítgatom, nem változik semmi. Érdekes, az S5 automatikusan tudta, hogy a némázott telefonon sem véletlenül kapcsolja be az ember a timert... Reméljük, hamarosan javítják.

    A másik, amit nem tudom, hogy lehet-e állítani, hogy a kocsiban lévő aux kábeles kihangosítón nem lehet használni a telefont, mert olyan visszhangos, hogy akivel beszélek, saját visszhangjától nem hall semmit. Ha lehalkítom őt, akkor viszont nem hallom őt a hangszóróban. Próbálta már valaki kihangosítva használni? Lehet esetleg valahol a mikrofon érzékenységét állítani?

    "Ne zavarjanak módnál berakod kivételek közé az órát (Ébresztőóra engedélyezésénél már nem sípol?), a hangot nem hiszem, hogy át tudod állítani."

    "Sziasztok,
    hogyan tudom a gyári óra-appban beállítani, hogy a visszaszámláló nullára érve akkor is sípoljon, ha le van némázva a telefon? Ill. a visszaszámláló jelzőhangját hol tudom megváltoztatni?

    Köszönöm!"

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák