Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Davzone

    senior tag

    Sziasztok!
    Probaltam atolvasni a topicot, az osszefoglalot is atneztem de nem talatam arrol infot hogy ha romot cserelek akkor ugrik a garancia vagy sem?
    Mennyi kijelzoidot bir a telefon? wifi vagy 3gn mondjuk netezessel.
    Melegedes van e mondjuk jatek kozben? Ha igen milyen szinten? (Jelenlegi telo 50fok+ es tolteni sem tolt jatek kozben)
    Ha MHLel tvre van kotve es bevan dugva a tolto is akk merul e a telefon vagy toltodik?
    HTC ONE X-rol valtanek es a kerdeseim az ottani proglemakbol fakadnak.
    Gondolom a google fele S4 garanciaja nem ervenyesitheto itthon, csak az USA-ban, de egy olyanra palyazok mindenkepp.

    Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

  • Davzone

    senior tag

    Kedves topiclakok,

    olyan problemam lenne az 1 hetes 9505 keszulekkel hogy a kimeno hivasok kb 80% total suket.
    Nem csong ki, nincs az a bugas amikor csong, viszont a hivas atmegy a masik felveszi viszont se nem hall es en sem hallom ok.
    Ha ranyomok a kihangositasra, akk kihangositon oke, visszarakom akk mar rendesen is oke.
    Neha hivasinditas utan egybol jo ahogy kene mukodnie alapbol.
    A bejovo hivasok mindig jok, szoval ha felveszek egy hivast akk mindig jol hallanak es hallom a masikat.
    Azokkal a hivasokkal van gond amiket en inditok.
    Ha mar ki sem csong ,es kihangositom meg vissza akk megjavul mielott folvennek.
    A kapcsolat mindig letrejon csak epp a hangszoro es mikrofon paros nem aktiv.
    Factory reset volt, nemis egy, volt hogy semmi accountot nem adtam meg csak siman a telo ment, 2G 3G es LTE modban is de semmi. Ugyan az.
    Volt valakinek hasonlo? Mi lehet a gond?
    Hivjak hazhozjovunk szervizt?
    Telenoros a telo, onnan van telenoros zsir uj simmel.Ujrainditas utan az elso hivas mindig jo, a masodik mar nem,utana meg kb minden 5. megy ki jol a tobbi suket.

    Koszi.

    Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

Új hozzászólás Aktív témák