Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grawens

    senior tag

    válasz saril #4330 üzenetére

    Félreértessz!
    Kifordítottad a mondanivalómat, ugyanis rendelkezem a szóban fogó készülékkel "S22 Ultra", így van alapja az összevetésemnek, nem a levegőbe beszélek. Persze nem nagyvonalú dolog összehasonlítani egy céleszközt egy úgynevezett mindenes eszközzel, viszont így legalább van mihez hasonlítani. Az összehasonlításoknaknak ez az alapja. Midíg a jobbhoz hasonlít az ember, nem pedig a rosszabbhoz, legyen az bármi. Ez a szubjektív véleményem.

    Mondhatnám azt, hogy A70 -ről váltva gigászi mértékben jobb az Ultra kamerája, és nem hazudnák, mert gigászi mértékben jobb. Ez a véleményformálás már mindenkinek tetszene a topikban.

    Tisztában vagyok azzal is, hogy a saját topikjában szídni az adott készülék egy bizonyos tulajdonságának gyengeségét olyan mintha darázsfészekben nyúlkálnák. Ez az emberi természet. Ha rosszindulat vezérelne akkor minden másra is kitérnék a készülék tulajdonságai terén és a személyeskedést sem mellőzném, de én nem tettem (tennék) ilyet.
    A készüléket így szeretem, elfogadom, hogy csak ilyen képeket lehet lőni vele, de nem is nagyon érdekel.

    Azt viszont mindenki tudja, vagy el tudja dönteni, hogy mi a külömbség egy panelházban élni, vagy egy kertes házban. :DDD
    Ismétlem, csupán annyit szerettem volna közölni a korábbiakban és más módon pédával megvilágítva: - Aki nem tud szépen énekelni, ne mondják már rá, hogy hú de jó, vagy aki nem tud szépen rajzolni, arra se mondják azt hogy jó, mert nem igaz.

Új hozzászólás Aktív témák