Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz Pompi #7942 üzenetére

    De ehhez a Smart Lock opcióhoz kéri az állandó gps kapcsolatot, különben nem tudja hol van... Most néztem, hozzá van adva az utcám, de nem számít, csak kéri az ujjamat itthon. Sőt ha bekapcs gombbal és nem dupla koppal altatom, akkor egyből kéri az ujjlenyomatot ha fel akarom oldani. Nagyon túl akarták biztosítani, de nem értem miért nem lehet megértetni vele hogy itthon vagyok, és nincs szükségem extra védelemre.

    A mobilnetet én ki szoktam kapcsolni, azt mondod nem kellene? Ha itthon vagy a melóban vagyok, nem fogyaszt az is feleslegesen?
    -
    BTW most kisütött a nap és kipróbáltam ezt a dim screen opciót félre lehúzva ahogy írtátok, nos számomra ez így túl sötét, pedig ez még nem is az a nyári vakító napsütés, én megtartom a két ujjas gesztussal való kapcsolást, esetleg megnézem lehet-e rutinnal aktiválni, és akkor este felé magától kapcsolná, így nem vakítana az ágyban, de nappal is lehet látni azt a gyönyörű 1700nit-et :B

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák