Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • privacy99

    senior tag

    válasz S e t h #7724 üzenetére

    Ezzel egyetértek, az egész azzal indult, hogy valaki mondta, hogy neki aztán nincs reccenés sem, és iPhone-t megszégyenítő módon szalad a telefon, ez nem igaz. Itt-ott megreccen (szinte észrevehetetlenül), ezt próbáltam elmagyarázni, sikertelenül. Nyilván te tudod miről van szó, semmi extra.

    Nekem akár maradhat így is, tökéletesen elégedett vagyok, hibát nem tapasztaltam, és nagyon szeretem. Viszont ha az 5 egy kis gyorsulást is hoz (amit fog, mert nekem még dalvikon van), akkor én több évre is tervezek ezzel a telefonnal, mert ez az egyetlen, amiben fejlődhetne.

    Én nem tartozom a lollipop hívőkhöz, pár napja pont én szóltam, hogy ne várjuk ennyire, mert pofáraesés lesz a vége. Egyébként sem teszem fel egy darabig, hagyom, hogy előtte mások teszteljék.

    [ Szerkesztve ]

  • Parallaxis

    addikt

    válasz S e t h #7724 üzenetére

    Kell persze, de tételesen még nem olvastam milyen nélkülözhetetlen újítások lesznek benne, elég indoknak annyi, hogy a mostani rendszer xar.

    Nekem önmagában már az ART is lényeges javulást fog okozni, mert F-es tulajként jelenleg nem kapcsolhatok át rá, mert a közel 30 perces boot idő számomra elfogadhatatlan.
    De az is jelentős gyorsulást fog okozni, hogy nem egy toldozott-foldozott UI lesz a készülékemen.

    Azt meg gyanítom, hogy a jelenleg letiltott, de a rendszerben azért rejtve jelenlévő többé-kevésbé működő funkciók is elérhetővé válnak végre.

    Visítanék én is ha látnám ezeket a hibákat, de vélhetően én csökkent látású és értelmű is vagyok egyben.

    Ilyet senki nem gondol, csak esetleg más az elvárásod, és az, hogy pl. az alkalmazásváltó 1-2 másodperc alatt jelenik meg, az számodra úgy jó ahogy van.
    Elfogadó vagy a hibákkal és a hiányosságokkal szemben, míg más sokkal kritikusabb ezekkel szemben.

Új hozzászólás Aktív témák