Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz zack #10580 üzenetére

    Nem olyan rég, kint vettem egy LEVEL LOVER-t, de csak azért, mert akartam már egy zsinór nélküli fejest, amin (fogjuk rá) minőségben lehet hallgatni a zenét. Persze a páromnak megtetszett, de neki nem kell ekkora, ezért vettem neki egy ilyet az MM-ben 17 ezerért.. (neki jó lesz úgy is sóhajtással). [link]

    Szóval ott az oldalon, az az egyetlen véleményező minden szavával egyetértek. Ez a kis fejes elképesztő minőségű, sokkal kényelmesebb, mint a samu fejese és szebben szól! Azóta rendeltem is egyet magamnak, mert ezt simán tudom hordani is, nem is zavaró, akár a nyakamon. 2 hét alatt eddig egyszer töltöttem, szerintem a párom még egyszer sem, de annak nincs a fején annyit! A hívás közbeni beszélgetés is tiszta és erős, mindent tudsz kezelni vele. A Note 4 ledes flip wallet tokot csak akkor kell nyitni, ha a telefonnal akarok valamit csinálni, egyéb esetben nincs is szükség rá. Ez így k kényelmes és, mint írtam a fejes párnái elsőosztályúak kényelemben, ha jól beállítod, nem is érzed, hogy a fejeden van. :)

    De persze ez nem csak neked szól, bárkinek nyugodtan ajánlom, aki kiváló! minőséget szeretne nem sok pénzért, mert ha a samu fejese 80 ezer, akkor ez is lehetne annyi, de egyébként is a (kis) maxell már többször bebizonyította mostanában, hogy nagyon jó cuccokat képes kidobni arra a bizonyos asztalra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák