Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor18

    tag

    válasz Yakk #12571 üzenetére

    Szerintem nem vesztettél semmit. Nekem addig futott rajta, amíg eljutottam a szoftverfrissítésig és ment is fel a 4.4. Legalább így nem hasonlítgatod, és nem idegeskedsz, hogy bezzeg a 4.3-on ez és ez volt. :D

    1. Sose volt olyan, hogy 100%-ról kezdtem el meríteni. Mert munka mellett nincs időm. Nekem eddig a max az 1 nap és 17 óra volt, majdnem 6 óra kijelzőidővel. WiFi csak akkor megy ha kell, feleslegesnek tartom, az állandó kapcsolatot. FB, Viber, pár telefonhívás, játékok (általában 2-2,5 óra játékidő és nem Mario-val játszok :D) meg csak úgy nyomkorászás, fényképezés, jegyzetelés blablabla. Hát 2 napot nem igen bírna ki masszív használatnál. Ha meg sok időd van, akkor lehet egy nap alatt aludni menne. (A plafon amit kibírt az 3 nap és 20 óra, 1 óra 47 perc kijelzőidővel :D) Elején nekem is gyorsan merült, mondhatni naponta töltöttem, de most 2 naponta szoktam, ritkább a 3. 1 hónap alatt beállt. Gyári töltőt használok.

    2. Ha be is ég, 2 év 2 hónapon belül biztosan. Bár erre nem sok esély van, ha nem direkt csinálod ugye.

    3. Ennél jobb megoldást én sem találtam jelenleg. Csak az elején érdekelt ez, de már szinte nem is használom. Még azért fejlődnie kéne ilyen téren is.

    4. Kiváltani ki tudod sok programmal, viszont Root kell. Ha csak sms-hez kell, akkor a gyári is megteszi szerintem. Egyszer benyomtam, hogy felolvassa a bejövő hívást. A felület mikor hívás jön, elég gyenge, robotos hang (mondjuk mi más lenne), és elkezdi mondani, hogy zero, six, seven, zero stb. Nem használom ezeket, mert ha az ember elfelejti kikapcsolni, akkor tömegben elég jó érzés mikor hangosan olvassa a privát sms-t mondjuk. :D

    A többit nem tudom. :) Jó telefonmerítést! :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák