Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HThomas

    senior tag

    LOGOUT blog (1)

    Szóval Samsung telefonon az alábbiakkal megy a pozíció trackelés, ha a Fit-en indítom:
    - Power mode: Optimized (Adaptive power saving kikapcsolva)
    - App power management: Adaptive battery és Put unused apps to sleep maradhat ON, viszont az Apps that won't be put to sleep listába felvettem a Wearable-t és a Samsung Health-et. Eddig úgy tűnik egyik sem okozott gondot.
    - Apps / Permissions:
    - Galaxy Wearable: Location Permission (Allow all the time). Ez fontos, mert alapból csak Allow while using the app-ot kap.
    - Samsung Health: Location Permission (fura módon itt nincs all the time külön)
    - Samsung Health settings: Location information ON.
    - Galaxy Wearable: Workout detection / Detect Location: ON (ez nem tudom mire vonatkozik pontosan, valszeg nem kell, de mindenesetre nem kapcsoltam ki)
    - BT és Location bekapcsolva a telefonon

    Az Adaptive power saving-et még próbálgatom, végül is nem lenne rossz, ha mondjuk este nem syncelgetnek a háttérben az alkalmazások, bár ezzel az volt a tapasztalatom, hogy sokszor indokolatlanul beragadt a power saver mód és az gondolom a trackelést is kinyírná.

    Ami még fura volt, hogy annak ellenére, hogy így most se a Health-et, se a Wearable-t nem kéne altatnia, néha ha hosszabb ideig nyúltam hozzájuk, akkor mégis Loadinggal fogadtak ahelyett, hogy rögtön feldobta volna a telefon őket.

Új hozzászólás Aktív témák