Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mazsiii92

    aktív tag

    Sziasztok! Elolvastam nagyon sok hozzászólást, nagyjából képben vagyok a leírtakkal, köszönöm nektek hogy megosztottátok a tapasztalatokat. Most azokat kérdezném, akik már huzamosabb ideje használják a telefont, hogy mik a tapasztalatok?

    Tesztekben olvastam, MA tesztben is, hogy van amikor belassul az ujjlenyomat olvasó, erre kérdeznék rá, hogy akik 2-3 hónapja használják a telefont, azok éreznek lassulást ezen a téren, vagy flottul működik? Nekem az 1 mp-es hatásfok teljesen rendben lenne, de többet nem igen szeretnék várni a feloldásra. Az meg végképp hihetetlen, hogy a tesztben 10ből csak 6-7 alkalommal ismer fel, itt meg mintha olvastam volna olyat hogy 100/100, de legalábbis nagyon kiemelkedő számot írt valaki.

    A másik kérdésem, a rendszersebességre irányulna. 3 hónap használat után is olyan a sebesség mint az első napokban? Memória kezelése jó a telefonnak? Én kb 5-6 alkalmazást tartanék a RAMban, és örülnék ha azokat újratöltés nélkül tudná a memóriában tartani. Egyébként a 2 gigából mennyi szabad ram van, ha üres a memória?

    És az utolsó kérdésem, valóban érezhetők akadások, döccenések mint amit írtak a tesztben? Ti mégis csak hónapok óta nyüstölitek :)

    Köszi!

    iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

Új hozzászólás Aktív témák