Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryes

    nagyúr

    válasz Celtis #5979 üzenetére

    A furcsa az, hogy a kép alapján 2 hete nem volt a telefon újraindítva. Ember, erről beszéltem korábban, hogy utoljára az eredeti 5.1.1 volt annyira stabil, hogy ha egy hónapig nem indítottam újra, akkor sem kezdett lassulni/merülni. Én most kb 3-4 naponta újraindítom, ha úgy érzem, hogy kezd gyorsabban merülni.
    A smart face service az a kamerás szemfigyelő cucc, ami nem hagyja elaludni a kijelzőt? Hány mp-re van neked állítva a képernyő időkorlátja?
    A samsung connect-et használod is, vagy csak bekapcsolva maradt? Ez pl szerintem ébren tartja az összes rádiós cuccot (wifi, bt, nfc) és folyamatosan scanneli a környező eszközöket.
    A helymeghatározás mindig be van kapcsolva, vagy csak ha használod?
    A Samsung Cloud szinkronizálást használod? Nálam ki van kapcsolva, mert az is nagyon zabálja az akksit. Csak hard reset előtt és után szoktam bekapcsolni, tökre nincs szükségem rá, hogy mindig fusson.
    A Google fiókban is majdnem minden le van tiltva (ilyen fitness meg ilyen hülyeségek), csak a névjegyzék, gmail meg a naptár szinkron van bekapcsolva.
    Nálam most ennyi folyamat fut, és 500M szabad ramom van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák