Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGaIn

    senior tag

    válasz FefeeX #43 üzenetére

    Jólvan nem is írok inkább már semmit mert nem lehet meggyőni a nagyérdeműt mert azt látják amit látni akarnak nem véletlen egy plazma topicban hogy merek én lcdről írni vagy a hátrányokról beszélni egyből
    5 en ugranak az embernek hogy dehát én látom 10 akkora feketéje van :D
    Hát akkor lássad :D Én megnéztem és nem láttam és azt vettem aminek ugyan olyan szép színei voltak csak harmadát fogyasztotta.
    Azt nem írom hogy helyet is kevesebbet foglal merft azt pl pont lexartam ha jobb lett volna én is plazmát veszek de megnézetem és nem volt jobb. De az is lehet hogy rosszhelyen néztem dehát egy tv ért csak nem fog az ember felutazni pestre hogy megnézze a csudibutikokba plusz 15k ért :D elolvastam a teszteket is és azt senki ne mesélje hoyg megmondja egy átlag nappaliban átlag félhomályban hogy melyik a plazma mert ezt nehezen hiszem a 0.04 CD annyira kicsi hogy nehezen hiszem hogy szabadszemmel ezt valaki megmondja nem korom sötltben

    "DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

Új hozzászólás Aktív témák