Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueMerle

    veterán

    válasz Lirion #61 üzenetére

    Rendben a Samsungom gyorsan félre is teszem hisz én egy "Nokiás" vagyok :D Brr fuj csunya koreai izé :D

    Elvárásokról beszélsz holott a kezedben sem volt, olyan dolgokat kritizálsz, amit enélkul lehetetlen megitélni... :) A technikai részletekbe kár belemenni, ennyit tud, és igen drágább mint a konkurens. Ennyi erovel fuss be egy Nike vagy Adidas márkaboltba, és elégedetlenkedj hogy de ilyen cipö a józsin 1K...vagy ess neki minde iPhonenak, mert csak kétmegás az optika és 100k felett van...

    Másrészt nem ismersz, fogalmad sincs arról miként vélekedek a márkáról, de kritizálsz, újabb jópont, te valami mentalista lehetsz, csak annak elég rossz. Az 5800 topicjában a sárga foldig lehordtam a telefont, én a Nokiás jómunkásember...mert ugye minden szavam, minden lépésem ismered hogy ezt így kijelentetted.

    Mint Európa egyik vezetö mobilos oldalának szerkesztöjeként, minden telefonhoz egyformán viszonyulok, és nem keverem ide a Nokiás oldalam, ami a munkám. Képzeld el, hogy ketté tudom választani a munkát és a hobbit :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák