Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyisziati

    veterán

    válasz hajbel #101 üzenetére

    "Olyan alapon, hogy ismerőseimnek van, többek között anyámnak is."
    Hát ez nem übereli a személyes tapasztalatot, már bocs. Főleg nem éveken át tartót. És pláne nem szakfórumok TÖMEGES tapasztalatait.
    "Gondolom akkor szervízeled is őket."
    Én szereztem be az alkatrészeket, igen. Volt, amiből kettőt csomagoltak egybe (pl. earpiece), hogy elérje az 1 dolláros értéket, hogy megérje küldeni. :))
    "A kamera pont hogy veri a hasonló árkategóriában szereplő társait, a hangszóró is teljesen jó"
    :DDD Ezzel a kijelentéseddel szemben többszáz kommentet tudnék szegezni. Plusz a saját tapasztalataimat.
    "az meg, hogy hideg színárnyalatra vannak kalibrálva a kijelzőik, nem azt jelenti, hogy pl. rosszabb a kontrasztarányuk"
    Lásd föntebb. Általánosan elismert, hogy a redmik gyenge fényerejű, fakó kijelzőt kaptak eddig. Mostanában kezdenek javulni kb. a Note 7 óta.
    "Az, hogy tagja vagy Xiaomi fórumoknak nem sokat jelent." :(((
    SZERINTED. Többezer (!)ember SZEMÉLYES tapasztalatát ne merd semmivé tenni, amikor neked NULLA személyes tapasztalatod van. Mégis kinek gondolod te magad, hogy tömegek tapasztalatait lesöpröd az asztalról, a magad - nem bizonyított!!! - gondolatait meg föléjük emeled???
    Álljál már le egy percre és vegyél vissza az arcodból.

    A Xiaomi ár/érték arányban jó telefon, de kicsivel feljebb menve árban már vannak jobbak is. Ráadásul én alapvetően Redmikről beszélek, a MI széria már lényegesen minőségibb - bár azon az áron már elég jó samukat is kapni. Úgyhogy mindent a helyén kell kezelni.

Új hozzászólás Aktív témák