Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • david_97

    senior tag

    válasz Menadrin #741 üzenetére

    Szia. Nekem volt mi 11i-m,poco f3 is, és ez az első realme telefonom... Poco f3 ár érték bajnok még mindig, de a miui szokásos szarjai ott is megvannak, kései értesítések, ki fagyott oldalak böngészőben stb. Soha többet miui-s telefon. Nekem a 12gb ram-os verzió van, este ha nézek valamit firefox-ban, megállítom, reggel ott vár ahol abba hagytam, nem tölti újra az oldalt, nekem ez hatalmas plusz. Kamerákban is egész jó a gt neo 2. Imádom a realme ui-t, nagyon kézre áll, jól testreszabható, fürge, sosem lassul, jó az üzemidő is. A többi realme amit írtál a NEO 2 helyett mind snapdragon 888,az ki van zárva! Még egyszerű böngészés vagy jutyubozás közben is képesek forrósodni, akár csak mi 11i. Volt poco f4-em is teszem hozzá. Az én felhasználási szokásaimat elnézve eddig ez a legjobb telefonom az biztos. Vannak bugjai, a leg idegesítőbb hogy a netflix mindig vissza áll videvine l3-ra l1 helyett, uninstall után megint jó egy darabig. Ha most néznék telót 150 környékén, akkor oneplus nord 2T is szóba jöhet(szerintem jól néz ki), Poco f5 külföldről rendelve talán beleférne még (ha az belefér, egyértelműen 12gb ram-os), pixel 6,pixel 7a. Ezek mind jó választások lehetnek. A pixel 7A nagyon jónak tűnik, akár csak a Nord2T.

Új hozzászólás Aktív témák