Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fulár

    senior tag

    válasz david_97 #718 üzenetére

    Vannak ilyen olyan félmegoldások de sehol nincs garantáltan működő és mindent átfogó részletes leírás.Én ilyesminek csak teljesen hülye biztos módszerrel szeretek nekiállni,hogy véletlen sem legyen tégla a cuccból.A Bootloader nyitás és Recovery telepítés mindig hordoz magában némi rizikót.Csak Xiaomiknál ennek bátran nekiáltam(Note-4-5-Mi9t-Note 10 pro)mert ezeket még akkor is vissza lehet hozni a halálból ha teljesen elcsesztél mindent.
    De erre a készülékre sajnos nincs túl sok minden hiszen éppeszű átlag felhasználó nem pörög úgy ezen a nyomorult témázhatóságon mint én.Csak éveken át megszoktam,hogy van és ezért nagyon hiányzik.Mielött megvettem olvastam teszteket és csekkoltam Youtube videókat róla és sajnos sehol sem került említésre,hogy ez Euban títlva van.Ha tudom valószínűleg másképp döntök.
    Fényrővel nálam nincs gond.Csak az automatikával.De azzal nagy.A Realme ui 4-el csak még rosszabb lett.A Hard resethez nincs hangulatom.Mert ha már Xiaomival példálództam nekik van gyári Biztonsági mentés appjuk ami tényleg egy gombnyomással mindent is visszapakol úgy ahogy volt.A Google megoldása ehhez képest a kanyarban sincsen.

Új hozzászólás Aktív témák