Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prowler

    senior tag

    válasz ch13 #5 üzenetére

    A gépről röviden:

    Anyaghasználat: A zsanérok jól tartják a kijelzőt, a billentyűzet alátámasztása jó, nem huppog. A fedlap és a gép alja csokibarna (csak fényben van egy kis barna árnyalata, inkább feketének néz ki), a belső ezüst szálcsiszolt alu, a kijelző körülötti keret műanyag, szintén ezüst. A csatlakozók jók, nem lötyögnek.

    Kijelző: Egy teljesen átlagos kijelző van benne, a betekintési szög megfelelő a gépnél ülve, oldalról, felülről már invertálódnak a színek. Előnye, hogy matt, napfényben és lámpa mellett is használható. A színek nem túl fakók, a fényerő s rendben van.

    Touchpad, billentyűzet:A gépelési élmény nagyon kellemes, a billenytűk halkan és rövid úton járnak. A touchpad mérete és megfelelő, a felülete is jó. A gombok kicsit hangosak, de ez részben a kialakítás miatt is van.

    Hangszórók: Számomra kellemes meglepetés, mert laptophoz képest elég jól szólnak. Én metalt hallgatok rajta, de bekapcsolt EQ-val se recseg vagy torzít, még full hangerőn sem.

    Processzor, VGA: Általános használatra teljesen elég, böngészés zökkenőmentes, FullHD videókkal sincs gond. A GT635M is egész jól teljesít, a Skyrim nekem 1366x768-ban highon megy (élsimítás kikapcsolva és árnyékok mediumon) és eddig még nem esett le az FPS játszhatatlan szintre, nem vettem észre akadásokat.

    Hűtés: Alap használat közben semmi hangja nincs, terhelésnél halkan hallani lehet a ventillátort, de nincs magas hangja, nem sípol a gép. Egyátalán nem zavaró.

    Összegzés: Én 160 ezerért vettem a gépet, ennyiért szerintem korrekt vétel (2020M+GT635 verzió).
    Az összeszerelése jó, valamint vékonyabb is mint az átlag 15"-os laptopok. A matt kijelző és a 3 év garancia pedig pozitívum.

    Veremivadék Undorkutya

Új hozzászólás Aktív témák