Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nwis86

    aktív tag

    Sziasztok
    Kb 4 hónapja használok ilyen hűtőt, én nagyon meg vagyok vele elégedve! Nekem első sorba nem is a teljesítmény miatt kellett, pláne anno 1 tesztet se találtam róla! Hanem a dizájn miatt :D De a teljesítménye is nagyon jó, Xeon x5650 6mag 12 szál 4.4Ghz-re tuningolva 100%-os terhelés alatt cpu stress testel, max 61fok! Játék alatt 54 fok felett még nem volt!
    Nekem a pumpát csak akkor hallani ha egész közel hajolok. A gyári ventik max fordulaton tényleg rohadt hangosak, már szinte félelmetes! :D De be tudok állítani olyan fordulatot ahol némák, és még úgy is teljesen jól hűt! Így is használom, csak tuning esetén tekerem feljebb de úgy se maxra! Max fordulatan elég veszélyes is én véletlen belenyúltam fél órán át dőlt a vér az újaimból :D De vetiket én amúgy is tervezem lecserélni világítósra, így ez nem gond, amúgy meg lehet venni ventik nélkül is!

    Viszont ami érdekes!

    "Végül megjegyeznénk, hogy a blokk áramellátását biztosító 3 tűs kábel sem túl hosszú, így bizonyos alaplapoknál nem kizárt, hogy hosszabbításra lesz szükség, vagy egyszerűen be kell vetni az egyik mellékelt fekete tápátalakító kábelt."

    Nekem 30cm- hosszú a 3 pines csatlakozó, most mértem le! még túl hosszú is, nincs olyan lap amire ne lehetne rákötni! Viszont nekem nem volt a dobozba 1db 3pin-molex átalakító se! Pedig itt a képen a doboz tartalmánál 2db is van, nekem nem volt, pedig kéne mert tápról használom, szerencsére van 1 bitfenix recon előlapi ventilátor vezérlőm és ahhoz adtak 1 rakattal így volt felesleges.

  • Nwis86

    aktív tag

    válasz Nwis86 #44 üzenetére

    Ja és még annyi hogy nekem a 3 mellékelt ampullába különböző mennyiségű folyadék volt, egyedül a kék volt teli, szerencsére mert nekem pont ez kell, a másik kettőbe kevesebb volt, a piros kevesebb mint félig... De én amint kapható lett azonnal megvettem, aztán utána 1 hónapig nem is lehetett kapni, lehet azért voltak ilyen furcsaságok...

  • Nwis86

    aktív tag

    válasz Praston #48 üzenetére

    Igazad van, ismerős volt a neved megnéztem leveleim és igen még beszéltünk is jó sokat privátba :D Na jó akkor javítom arra hogy majdnem amint megjelent! :) De ám pár napra rá hogy én vettem megint elfogytak a készletek, és vagy 1 hónap volt hogy újra kapni lehetett :D

Új hozzászólás Aktív témák